• 0302891069
  • info@fysiotherapievandiepen.nl

Contactgegevens:

Van Diepen Fysiotherapie
Julianaweg 311
3523 XC UTRECHT
(HOOGRAVEN)

Telefoonnummer: 030-2891069
Faxnummer: 0850660295

info@fysiotherapievandiepen.nl

Twitter.com/PraktijkVDiepen
Facebook.com/PraktijkVanDiepen

Yvonne Mandemaker

Fysiotherapeute, Zwangerschapsgerelateerde klachten, Claudicatio

yvonne@fysiotherapievandiepen.nl

Miranda Renders

Kinderfysiotherapie, Kinderbekkenfysiotherapie

miranda@fysiotherapievandiepen.nl

Frank Koornwinder

(Long)fysiotherapeut, Hypnotherapeut, Mindfulness, Psychosomatiek

frank@fysiotherapievandiepen.nl

Floor van Diepen

Haptotherapeute, Praktijkeigenaar

floor@praktijkvandiepen.nl

Myrthe van Zon

Oedeem- huidtherapeute

myrthe@praktijkvandiepen.nl

Audrey Rutten

Fysiotherapeute, Dry Needling

audrey@fysiotherapievandiepen.nl

Anne Dijkstra-Tournoy

Fysiotherapeute, Zwangerschapsklachten, Kaakfysio

anne@fysiotherapievandiepen.nl

Bram van Schaik

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut i.o.

bram@fysiotherapievandiepen.nl

Jeroen van Poecke

Osteopaat, Hardlooptraining, Praktijkmanagement

jeroen@fysiotherapievandiepen.nl

Team Van Diepen

Multidisciplinair!

Julianaweg 311, 3523 XC UTRECHT (HOOGRAVEN) – Tel: 0302891069 – Fax: 0850660295 – E-mail: info@fysiotherapievandiepen.nl

Inschrijven gezondheids- en beweegtips

Praktijk Van Diepen